В Іллінівській ОТГ відкрито перший в Україні молодіжний центр, де будуть готувати молодь до ЗНО (+ відео)

Для молоді Іллінівської ОТГ відкриття молодіжного центру “Без обмежень”, що відбулося 13 жовтня, стало справжньою подією. Раніше молодим людям у цьому населеному пункті ніде було збиратися та проводити вечори. Тепер тут є новенький центр молодіжних ініціатив.

Будівля колишнього будинку культури була відремонтована за обласні кошти в рамках програми «Оновлена Донеччина». Тут зробили ремонт, закупили сучасне обладнання та провели інтернет.

 У центрі передбачено створення простору комфортного для людей з особливими потребами та враховано побажання молоді громади, які активно брали участь у створенні платформи і громадської організації. У центрі знаходиться опенспейс для проведення тренінгів, лекцій, тематичних навчань і місце для перегляду кінопоказів, а так само виставковий зал з місцем проведення культурного дозвілля молоді, з родзинкою центру-Х- BOX 360 для зняття психологічної напруги в ігровій формі, розміщений в лаунж зоні Молодіжного Центру. 

– Ми дізналися, що більшість молоді хоче разом збиратися та готуватися до ЗНО, як-то кажуть, одна голова добре, а дві краще. Ми будемо залучати фахівців, які будуть займатися з дітьми. Зараз в учнів шкіл будуть канікули, тож у центрі кожного дня будуть проходити цікаві заходи. Першою пройде чорно-біла вечірка, – розповів керівник сектору культури, молоді, спорту та туризму Іллінівської об’єднаної територіальної громади Володимир Землянко.

Нагадаємо, вільний простір «Без обмежень» відкрився в центрі Іллінівської ОТГ 13 жовтня. Перерізати стрічку приїхали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Деталі у відео "Вісті Донбасу":

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)