17 / Листопад, 2016

16 листопада 2016 року  відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на якому були розглянуті актуальні питання галузі житлово комунального господарства.

Так до порядку денного комітету було включено розгляд доопрацьованого проекту Закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік", з приводу якого Комітет констатував той факт, що жодна його пропозиція, подана за результатами попереднього розгляду Державного бюджету на 2017 рік не була врахована. Так, наприклад, не передбачене фінансування за програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на  погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого опалення, постачання гарячої води, водопостачання, водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, установ і організаціям, що фінансуються з державного та/або місцевих бюджетів, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з централізованого постачання гарячої води, водопостачання, водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, та залишилася непогашеною станом на 1 січня 2016 року » в обсязі 7 355 128 тис. грн. При цьому, Комітет акцентував увагу на тому, що заборгованість з різниці у тарифах для населення складає 5 136740 тис. грн.,  а заборгованість з різниці у тарифах на послуги, що постачалися бюджетним установам складає 2 218 388 тис. грн.

Окрім того, Комітет зауважив про неврахування його пропозицій щодо:

  • функціонування  Фонду енергоефективності;
  • фінансування Державного фонду регіонального розвитку;
  • витрат на бюджетні програми «Надання пільгового довгострокового кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на  будівництво (реконструкцію)» та «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла»
  • зміни назви бюджетної програми КПВК 3511150.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)