16 / Вересень, 2020
Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World», міжнародним рухом «School Recycling World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Мета акції - поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвиток Всеукраїнського волонтерського руху, сприяння розбудові екологічного сектору.
Міжнародна акція «Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day» відбудеться в 24 регіонах України та 180 країнах світу 19 вересня 2020 року о 10.00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. В Києві акція пройде у парку «Муромець» з 10.00 до 11.30.
В заході беруть участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.
У рамках підготовки акції будуть проведені робочі наради організаційних комітетів, онлайн навчання для координаторів та учасників, наймасштабніше прибирання країни та інші заходи. Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху в Україні.
 
Детальніше - на сайті Let’s do it Ukraine та в соціальних мережах (перейти).
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)