04 / Жовтень, 2019

Асоціація міст України розглянула проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти», надісланий листом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2019 року № 1/11-8676, та у межах своєї компетенції повідомляє.

Проєктом постанови Кабінету Міністрів України пропонується затвердити Типове положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти, що має стати консультативно-дорадчим органом Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з метою участі у формуванні та реалізації регіональної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти. До складу регіональної ради буде включено, зокрема, представників міських рад міст-обласних центрів, як одних із заінтересованих у розвитку професійної сфери осіб. Це дозволить у цілому збалансувати ринок праці великих міст та врахувати позицію представників органів місцевого самоврядування під час формування та реалізації регіональної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

Також зауважуємо, що у доопрацьованому проєкті Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти враховано пропозиції Асоціації міст України, надіслані Міністерству освіти і науки України листом від № 5-360 від 22 липня 2019 року.

Зважаючи на вище зазначене, Асоціація міст України погоджує проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти» без зауважень. Відповідні висновки АМУ надіслано розробнику.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)