21 / Травень, 2020
21 травня  у центральному офісі АМУ відбулася церемонія підписання Меморандуму про співробітництво між Асоціацією міст України та Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру.
Документ підписали: Олександр Слобожан, Виконавчий директор АМУ та Денис Башлик, Голова Держгеокадастру.  
Співробітництво між АМУ та Держгеокадастром встановлюється з метою забезпечення взаємодії щодо створення та забезпечення функціонування національної інфраструктури геопросторових даних, інтеграції географічної інформації та інформації про існуючі реєстри адрес, інших геопросторових даних, що належать АМУ в особі її членів, та Держгеокадастру в межах повноважень, та їх опублікування в мережі Інтернет на офіційних геопорталах.
Також з метою розвитку національної інфраструктури геопросторових даних та геоінформаційних ресурсів АМУ і Держгеокадастр координуватимуть діяльність щодо інтеграції та спільного використання геопросторової інформації. Для забезпечення співробітництва та моніторингу виконання Меморандуму АМУ та  Держгеокадастр створять спільну робочу групу.
В рамках Меморандуму АМУ та Держгеокадастр спільно проводитимуть семінари, дискусії, круглі столи, конференції; розвиватимуть електронні ресурси та онлайн сервіси для спільного використання геопросторової інформації; розроблятимуть проекти нормативно-правових актів щодо створення та ведення національної інфраструктури геопросторових даних; співпрацюватимуть з  міжнародними партнерами та донорським організаціями.
Меморандум (завантажити)

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)