23 / Жовтень, 2019
15-16 жовтня 2019 року в Тбілісі (Грузія) відбулося засідання об’єднаного координаційного комітету програм "Угода мерів – Схід" та "Угода мерів – Демонстраційні проєкти". У засідання об’єднаного координаційного комітету взяли участь команди обох проєктів, представники делегації ЄС в Грузії, Глобальної ініціативи "Угоди мерів", проекту ЄС "Мери за економічне зростання (M4EG)", а також національні координатори, структури підтримки та прихильники Угоди мерів з Республіки Азербайджан, Республіки Арменія, Республіки Білорусь, Грузії, Республіки Молдова, України. Асоціацію міст України на заході представляв аналітик АМУ Олег Гарник.
Головними успіхами та досягнення програми "Угода мерів" в країнах Східного партнерства поділився Крістоф Фрерінг, Керівник групи експертів "Угоди мерів - Схід". Результати, складності та перспективи демонстраційних проектів представив Ян Ваандерс, Керівник проекту СОМ-DеР. Під час засідання об’єднаного координаційного комітету перед учасниками виступили з презентаціями представники Глобальної ініціативи "Угоди мерів" та проекту ЄС "Мери за економічне зростання (M4EG)".
Значна частина заходу була присвячена обговоренню проблемних питань, які виникали під час впровадження проєктів; визначенню пріоритетів в очікуваннях муніципалітетів від реалізації ініціатив в рамках "Угоди мерів" після 2020 року; вивченню можливостей підтримки національними координаторами та структурами підтримки підписантів "Угоди мерів" після 2020 року; окресленні пріоритетні сектори, в рамках яких повинні реалізовуватися проекти в рамках "Угоди мерів". Для вирішення окреслених проблем учасники обговорювали акутальні питання в національних робочих групах, після чого представляли результати обговорення.
Окрім того, організатори заходу за підтримки муніципалітету Тбілісі ознайомили учасників зі створеним у місті бізнес-акселератором, діяльність якого спрямована, зокрема, на реалізацію енергоефективних проєктів.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)