02 / Жовтень, 2019
Міністерство освіти і науки України надіслало до Асоціації міст України наказ від 26.09.2019 року №1243 "Про затвердження складу колегії Міністерства освіти і науки України". Документ вийшов за підписом Міністра освіти і науки України Ганни Новосад, яка очолюватиме новий склад колегії Міністерства.
У складі колегії заступники Міністра Юрій ПолюховичСвітлана Даниленко, Любомира Мандзій, Єгор Стадний, Максим Ярмистий та Петро Коржевський; Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, освітній омбудсмен Сергій Горбачов; керівники та представники закладів загальної середньої та вищої освіти; представники громадських організацій та інші представники фахового й експерного середовища. Від органів місцевого самоврядування позицію обласних органів управління освітою представлятиме директор департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля; пропозиції від органів управління освітою міст вноситиме Олена Фіданян, директор департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Позицію міських, селищних та сільських рад у частині їхніх компетенцій у сфері освіти захищатиме аналітик Аналітичного центру Асоціації міст України, кандидат педагогічних наук Людмила Мозгова.
Включення до складу колегії Міністерства освіти і науки України представника Асоціації міст України є важливим кроком для побудови діалогу органів місцевого самоврядування з центральним органом виконавчої влади. Переконаний, що думка громад буде почута, а сільські, селищні та міські ради зможуть реалізувати всі напрями реформи освіти за підтримки Міністерства.  Асоціація міст України дякує Міністру освіти і науки України Ганні Новосад за виявлену довіру - наголосив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Аналітичний центр АМУ
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)