02 / Червень, 2020
 
1 червня 2020 року, аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова взяла участь в онлайн-толоці EdCamp Ukraine. Модерує захід - радник т.в.о. Міністерки освіти і науки України Олександр Елькін. У події зареєструвались та взяли участь близько 5000 освітян.
Під час онлайн-зустрічі обговорили підсумки навчального року за участі т.в.о. Міністерки освіти і науки України Любомири Мандзій.
 
Окрім того, учасникам онлайн-заходу презентували проєкт нового Професійного стандарту вчителя, участь у розробленні якого брала Асоціація міст України.
Так, проректорка з міжнародної і науково-педагогічної діяльності Київського університету імені Б.Грінченка Лілія Гриневич поділилась загальними засадами та міжнародним досвідом, що лягли в основу проєкту, та структурою документа. 
 
Власне проєкт представлений державною експерткою експертної групи з питань освітнього процесу директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Оленою Ліннік та першою заступницею директора Українського інституту розвитку освіти Наталією Софій.
 
Під час заходу також обговорили актуальні питання відновлення функціонування закладів освіти у період послаблення карантинних заходів, проведення ЗНО у 2020 році та нового 2020/2021 навчального року.
Аналітичний центр АМУ
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)