Дізнавайтеся про успіхи громад на нашому сайті

09 / Серпень, 2018
Децентралізація визнана однією з найуспішніших  реформ в Україні. Це не лише думка експертів, це – приклади реальних змін у житті громад. 
Зробивши рішучий крок до об’єднання, громади отримали ресурси для свого розвитку  та повноваження ними розпоряджатися. Адже краще самої громади ніхто не знає, що саме потрібно її жителям – дитячі садочки, дороги, спортивні майданчики, будинки культури, енергоефективні сучасні школи тощо. Щоб продемонструвати, як реформи реалізуються на практиці та впливають на життя простих людей, Асоціація міст України збирає та публікує історії успіху громад на своєму сайті у розділі УСПІХИ та у періодичному виданні КНИГА УСПІХІВ.
Ці правдиві історії, отримані практично з перших вуст, підтверджують правильний курс реформи та показують, як громади розбудовують інфраструктуру, покращують соціальну сферу, підвищують якість послуг, залучають інвестиції та активізують місцевий економічний розвиток. Результатом стають відремонтовані школи, лікарні та клуби, нові дитячі садки, центри безпеки, ЦНАПи, об’єкти альтернативної енергетики, оновлені дороги та благоустроєні вулиці. Тобто всі ті речі, які є невід’ємною частиною комфортного повсякденного життя.
Запрошуємо відвідати розділ УСПІХИ на нашому сайті. Нові історії з’являються тут щоденно, їх можна відсортувати за областями або за датою публікації.
КНИГИ УСПІХІВ доступні в розділі БІБЛІОТЕКА.
Відвідайте також відеотеку "Успіхи реформ" на офіційному каналі АМУ в Youtube. Відеосюжети висвітлюють переваги та позитиви громад, які вони отримали в результаті об’єднання.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)