18 / Жовтень, 2018
До Асоціації міст України надходять звернення комунальних підприємств щодо механізму відшкодування втрат ліцензіатів НКРЕКП та органів місцевого самоврядування, які виникають протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, їх встановлення та оприлюднення. Окрім того, до АМУ надходять звернення з інших питаннь, пов’язаних з процесом тарифоутворення. Таким чином виникла необхідність надання органам місцевого самоврядування та комунальним підприємствам ґрунтовного роз’яснення щодо шляхів вирішення проблемних питань. 
На звернення Асоціації міст України, яке було підтримано парламентським Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, надійшли відповідні роз’яснення від:
  • Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (читати)
  • Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  (читати)
Асоціація міст України звертає увагу, що у наданих роз'ясненнях немає інформації, за рахунок яких джерел підприємства-надавачі послуг мають повністю розраховуватись за використані енергоносії протягом періоду регуляторного лаґу. Невирішеним також залишається питання джерел сплати підприємством-надавачем послуг штрафних санкцій енергопостачальнику у разі несвоєчасного розрахунку.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)