06 / Квітень, 2020
Асоціація міст України нагадує, що з 12 березня в Україні запроваджено  карантин та низка інших обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу. Водночас органи місцевого самоврядування та державні органи продовжують роботу для того, щоб задовольнити потреби громад. 
Також ряд послуг, які надає Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, можна отримати онлайн. Наприклад, з грудня 2019 року працює електронний Державний фонд документації із землеустрою.
На кінець минулого року у такому фонді налічувалось понад 8,7 млн. примірників паперових даних. З переліком можна ознайомитися на сайті Держгеокадастру.
До складу документації входять персональні дані замовників, тому отримати таку послугу можна через електронний цифровий підпис та попередню ідентифікацію особу через е-сервіси ДЗК.
АМУ підкреслює, що постановою Кабміну від 17.11.2015 року №1553, визначено, що документація із землеустрою, яка включена до Державного фонду – це державна власність і повноваження щодо створення, формування і ведення належать Держгеокадастру. Органи місцевого самоврядування не зобов’язані вести такий архів.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)