Другий день роботи Національної конференції «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку»

28 / Лютий, 2017
Сьогодні, 28 лютого, продовжує роботу Національна конференція з питань місцевого економічного розвитку. Захід проводить Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
У конференції беруть участь близько 200 представників інституцій, діяльність яких спрямована на розвиток територіальних громад  – громадських організацій, комунальних установ, інших, представники ЗМІ. Також представлені міжнародні донорські організації, які реалізують проекти у сфері розвитку громад.
«Представники громадських організацій розкажуть про те, як вони працюють у громадах, які проекти впроваджують, який є ефект», – зазначив на початку засідання аналітик з питань місцевого економічного розвитку АМУ Ігор Пітцик.
  
 
Про реалізовані заходи та проекти розповіла заступник директора Агенції стратегічного розвитку м. Біла Церква Оксана Сахарова (презентація).
Про діяльність КП «Інститут розвитку міст», що працює у Вінниці, та завдання на цей рік розповіла його директорка Аліна Дяченко (презентація).
Представник КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Ірина Шевченко  детально зупинилася на пріоритетних напрямах роботи підприємства, окремо виділивши "місцеве ноу-хау" промисловий туризм (презентація).  
Співпраця органів місцевого самоврядування та громадського сектору як запорука сталого розвитку регіону - тема виступу виконавчого директора ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» Віталія Галайчука (презентація).
Менеджер проектів комунальної установи «Агенція розвитку Миколаєва» Роман Ханжин розповів про алгоритм діяльності агенції, окреслив плани на 2017 рік (презентація).
"Основою сталого розвитку міста Ніжин є сприяння розвитку дієздатних конкурентоспроможних громад, здатних самостійно вирішувати власні та долучитись до вирішення загальноміських проблем", - зазначила під час виступу голова ГО "Центр розвитку громад Перспектива" Світлана Рожок (презентація).
Із заключним словом виступив Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.
   
В рамках Конференції відбувся ярмарок міжнародних проектів «Можливості  для розвитку територіальних громад». Зокрема, представники проектів USAID ПУЛЬС, «Громадяни в дії», ДОБРЕ, "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи-ІІ", Канадського фонду місцевих ініціатив та Міжнародного республіканського інституту розповіли про співпрацю з об'єднаними територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, неурядовими та громадськими організаціями, озвучили умови фінансування проектів розвитку та ознайомили учасників з правилами подання заявок на конкурси.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)