28 / Травень, 2020

Як інформують на сайті Державної служби якості освіти України, сприяння долученню громадян об’єднаних територіальних громад до демократичного врядування, рівноправному користуванню його результатами та отриманню доступу до якісної освіти є головною метою впровадження швейцарсько-українського проєкту ДЕСАЙД у рамках підписаного Меморандуму про співробітництво між Державною службою якості освіти України та Громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні». Відповідний документ підписано сьогодні, 28 травня 2020 року, Головою Служби Русланом Гураком та Головою ГО «ДОККУ» Наталією Протасовою.

«Сьогодні дуже важливо в умовах децентралізації у сфері освіти налагодити відкритий та ефективний діалог держави з органами місцевого самоврядування, залучити громадян до управління освітою. Тому першочерговим завданням Державної служби якості освіти України завжди була і залишається допомога та підтримка закладів освіти, їх засновників, представників органів управління об’єднаних територіальних громад. Впевнений, що завдяки спільній реалізації проєкту ДЕСАЙД, ми зможемо досягти поставлених цілей, зокрема, в частині забезпечення якості освіти», - зазначив Руслан Гурак.

Згідно з меморандумом ГО «ДОККУ» надаватиме експертну підтримку та технічну допомогу щодо навчання представників місцевого самоврядування, вчителів, керівників закладів освіти з питань забезпечення якості освіти, а також підвищення рівня обізнаності громадян щодо реалізації реформ децентралізації.

Крім того, в межах співпраці буде проведено ряд стратегічних сесій з розроблення Рекомендацій для органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якості освіти.

Цей Меморандум набирає чинності з моменту його підписання і припиняє дію після виконання сторонами усіх своїх зобов’язань.

Джерело

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)