"Мережа енергоменеджерів" Івано-Франківської області: перша установча зустріч

18 / Грудень, 2019
Асоціація міст України розпочинає новий всеукраїнський проєкт із розбудови мереж енергоменеджерів. Мережа енергоменеджерів передбачає об’єднання фахівців органів місцевого самоврядування, відповідальних за впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження.Пілотними регіонами для старту розбудови мереж обрані Житомирська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області. 
Перша установча зустріч мережі енергоменеджерів Івано-Франківської області відбудеться 20 грудня у Івано-Франківську. Почтаток об 11:00 за адресою: вул. Незалежності, 40 (готельний комплекс «Надія», зала № 3).
На першій зустрічі технічний експерт з енергоефективності Юлія Сабатюк розповість детальніше про мету, формат та перспективи діяльності мережі в Україні. Потім відбудеться представлення міст-учасників пілотної мережі та урочисте підписання Меморандуму про наміри працювати над досягненням спільної мети. Після обіду передбачено коротку презентацію від Володимира Шимкіна, президента ГО “Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам” щодо запуску нового механізму фінансової підтримки з підвищення енергоефективності громадських будівель, що можуть отримати громади. Після чого розпочнеться безпосередня робота членів мережі, зокрема напрацювання пропозицій щодо наступних засідань.
Детальніше з програмою зустрічі можна ознайомитися за посиланням.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)