10 / Квітень, 2020
Місцеве самоврядування не стоїть осторонь пандемії та активно долучається до протидії COVID-19. В цей час з місцевих бюджетів активно виділяються кошти на підвищення заробітної плати медикам, купівлю необхідного медичного обладнання, масок, рукавиць.
Так, наприклад у Бахмутській ОТГ маски та халати шиють працівники Бахмутського виробничого підприємства товариства глухих. Тканину їм закупили за рахунок коштів міського бюджету. На час карантину товариства глухих по всій Україні перепрофілювали свої виробництва для необхідних засобів для боротьби з коронавірусом.
Виготовлення підприємствами УТОГу на замовлення органів місцевого самоврядування необхідної продукції є не тільки дієвим кроком для боротьби з коронавірусом, але й хорошою практикою залучення осіб з інвалідністю до діяльності громади.
 
Довідково. Українське товариство глухих (УТОГ) було створене у 1933 році з метою об’єднання осіб з порушеннями слуху та надання їм допомоги в професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захисті їх законних прав і інтересів та утвердженні статусу громадян, всебічно інтегрованих у суспільство. До складу УТОГ входять 22 обласні, а також 103 територіальні організації УТОГ, що загалом об’єднують майже 42 тисячі членів УТОГ з порушеннями слуху. Для професійного навчання та працевлаштування осіб з порушеннями слуху в системі УТОГ діють 31 виробничі підприємства.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)