Міста-члени АМУ вступили до Альянсу міст Шовкового шляху

24 / Жовтень, 2018
У жовтні представники міст-членів АМУ взяли участь у бізнес-саміті «Шовковий шлях 2018» у м. Чжанцзяцзе Китайської Народної Республіки. Учасниками зібрання були урядовці, посли, мери, очільники бізнес-корпорацій, експерти та аналітики міжнародної економіки з майже ста країн світу. Всього – близько 1000 учасників.
Від України саміт відвідали представники Бучача, Переяслав-Хмельницького, Тернополя, Фастова, Черкас та Хмельницького. В рамках заходу ці міста підписали угоду про вступ до Альянсу. Місто Хмельницький є членом Альянсу з 2017 року.
 
 
В рамках бізнес-саміту українські делегації налагоджували ділові міжнародні зв’язки з представниками інших країн. Тернопільський міський голова Сергій Надал розповів іноземним учасникам про можливі напрямки співпраці з містом та презентував концепцію індустріального парку. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, серед іншого, домовився про участь місцевого бізнесу у безкоштовних виставках у Китаї. Фастівський міський голова Микола Нетяжук провів переговори про співробітництво з керівництвом китайського міста Ханчжоу. Заступник Черкаського міського голови Юрій Ботнар презентував інвестиційний та інфраструктурний потенціал регіону. Переяслав-Хмельницький міський голова Тарас Костін поінформував закордонних бізнесменів про виробничі потужності громади.
Делегації українських міст представили туристичний потенціал своїх громад, адже однією з основних місій саміту «Шовковий Шлях» є підтримка культури і розвиток туризму.
 
 
Нагадаємо, 21 грудня 2017 року був підписаний Меморандум про співпрацю між Асоціацією міст України та Альянсом міст Шовкового шляху.
Альянс міст Шовкового шляху був започаткований у 2014 році визначними китайськими та іноземними політичними діячами з метою створення суспільних та приватних платформ для просування культурного обміну і практичного співробітництва між містами вздовж шляху ініціативи «Один пояс, один шлях».  Заручившись підтримкою Посольства України в КНР, Альянс працює над укріпленням всебічних зв'язків з Україною.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)