24 / Березень, 2020

Місто Київ звернулося до міста Ухань провінції Хукбей КНР з проханням надати інформацію про заходи, що вживалися у місті та поради, як запобігти коронавірусній інфекції. Оскільки місто Ухань перше стикнулося з коронавірусною хвробою COVID-19, вони поділилися вжитими заходами у місті для запобігання поширенню та боротьбі з COVID-19.
Зокрема, "Раннє виявлення, звітність, ізоляція та лікування" є певним принципом, який висуває центральне керівництво з питань запобігання та контролю епідемій, а також є важливим заходом, який вживає країна для боротьби з вірусом."
ВООЗ позитивно оцінила зусилля Китаю щодо стримування нового коронавірусу. Голова ВООЗ Тедрос Адхан Гебреєсус заявив, що швидкість та масштабність реакції Китаю на коронавірус рідко зустрічаються у світі і показують переваги китайської системи. Він закликав інші країни наслідувати досвід Китаю. Масштабні заходи Китаю щодо запобігання та контролю принесли час світові та зробили світ більш безпечним. Більше того, чиновники та експерти ВООЗ, включаючи Тедрос Адхан Гебреєсус та Брюс Эйлвард, висловлювали похвалу, повагу та вдячність медичним працівникам Китаю багато разів.
За посиланням органи місцевого самоврядування можуть ознайомитися та порівняти вжиті заходи на місцях із заходами, що були вжиті в Ухані. Також, у разі потреби, доопрацювати їх на рівні громад та медичних закладів.
 
Аналітичний центр АМУ
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)