16 / Січень, 2020
7-8 квітня 2020 року у м.Києві пройде Міжнародна виставка обладнання і технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами «Waste Water Management 2020» та Міжнародна виставка обладнання, технологій і матеріалів для будівництва та експлуатації гідротехнічних споруд та водних об'єктів «Hydro Engineering 2020».
 
Асоціація міст України традиційно виступає інформаційним партнером заходу.
 
Міжнародний форум «Waste Water Management 2020» присвячений питанням законодавчого, фінансового та технологічного регулювання поводження зі стічними водами та є платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.
Участь у виставці дозволить представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження зі стічними водами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях.
 
Метою Міжнародного форуму «Hydro Engineering 2020» є створення платформи для залучення в галузь інвестицій і передових технологій.
 
Виставки розраховані на представників органів місцевого самоврядування та державної влади; постачальників техніки, обладнання, технологій та комплексних рішень для поводження зі стічними водами; проектно-інжинірингові, будівельні організації, генеральні підрядники; проектні і виробничі служби водоканалів і промислових підприємств; постачальники обладнання та технологій; науково-освітні установи, контролюючі служби, фінансові інститути.
 
Протягом двох днів передбачається проведення цілого ряду панельних дискусій за участі як представники органів державної влади, профільних асоціацій та громадських організацій, так і представники бізнесу.
 
Місце проведення форуму: ВЦ «АККО Інтернешнл», проспект Перемоги, 40-Б (парк Пушкіна)
 
Більше інформації про захід можна дізнатись у організаторів за телефоном +38 056 794 33 94 та на офіційному сайті

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)