07 / Жовтень, 2020

Асоціація міст України ще в серпні звернулася до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів із фонду боротьби з COVID-19 на придбання засобів індивідуального захисту для працівників сфери освіти та здобувачів освіти. Адже у зв’язку з пандемією COVID-19 виникла необхідність створення безпечних умов навчання у закладах освіти, що була перекладена на органи місцевого самоврядування та самі навчальні заклади.

За дорученням Віце-прем’єр-міністра-Міністра цифрової трансформації України М. Федорова Міністерство освіти і науки України поінформувало, що занепокоєне ситуацією та намагається вирішити питання шляхом пошуку інших джерел, оскільки обсяг коштів фонду наразі вичерпаний.
За інформацією МОН, вже підготовлений та направлений на погодження до Мінфіну та Мінекономіки проєкт постанови Кабміну «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти» в обсязі 539,5 млн грн за рахунок перерозподілу у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених МОН на 2020 рік у загальному фонді держбюджету.
Також за клопотанням МОН Міністерство фінансів України передбачило у проєкті Держбюджету на 2021 рік видатки за новою бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти». Проєкт Держбюджету на 2021 рік буде розглядатися у першому читанні після 20 жовтня 2020 року.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)