18 / Лютий, 2020

Набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку та умов погодження Міністерством освіти і науки України пропозиції обласних, Київської міської держадміністрацій щодо використання освітньої субвенції в 2020 році».

Актом затверджено Порядок та умови погодження Міністерством освіти і науки України пропозицій обласних, Київської міської держадміністрацій щодо використання освітньої субвенції в 2020 році, розподіленої відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року №1106-р «Деякі питання використання у 2019 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам». Ідеться про спрямування коштів резерву освітньої субвенції та нерозподілених видатків освітньої субвенції для територій Донецької та Луганської областей, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, передбачених у Державному бюджеті України на 2019 рік, до місцевих бюджетів.

Відповідно до наказу ці кошти на засадах співфінансування з місцевих бюджетів будуть спрямовані на такі потреби:

  • ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти;
  • забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти;
  • придбання шкільних автобусів, у тому числі обладнаних місцями для дітей з особливими освітніми потребами;
  • придбання обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти.

Нагадуємо, раніше АМУ погодила проєкт цього наказу без зауважень.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)