08 / Грудень, 2016

       08 грудня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась підсумкова конференція на тему: «Презентація основ Стандарту Нової української школи». Учасників привітала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка подякувала всім авторам та іноземним експертам за результативну роботу над проектом і висловила сподівання, що розроблений документ стане доступним та зрозумілим не тільки учням та педагогам, а й батькам.

     Проект основ Стандарту освіти Нової української школи був розроблений на засадничих європейських документах, взятого до уваги міжнародного досвіду Фінляндії, Сингапуру, Англії, Шотландії, Ірландії, Австралії, США та інших країн. Однак, як зауважила Лілія Гриневич, цей документ відображує українську специфіку освіти.

       Учасників конференції привітала Віце-міністр Міністерства народної освіти Республіки Польща Мажена Драб, яка висловила сподівання, що проект Стандарту стане документом, що забезпечить потреби дітей у якісній освіті. Також наголосила на тісній взаємній співпраці між Польщею та Україною.

      Наразі відбувається обговорення змісту проекту основ Стандарту освіти Нової української школи. До розробки документа долучились провідні фахівці України та відомі іноземні експерти.

        Участь у конференції взяла аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова.

Центр аналізу та розробки законодавства

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)