На практикумі у Рівненському РВ АМУ розглянули питання застосування містобудівного законодавства

13 / Вересень, 2017
12 вересня Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему: «Застосування  ОМС містобудівного законодавства.  Організація виконання повноважень у сфері архітектурно будівельного контролю». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Серед учасників практикуму - міські, селищні голови та секретарі мыських рад. Під час заходу учасники розглянули ряд важливих питань, зокрема, децентралізацію повноважень у сфері Державного архітектурно-будівельного контролю, завдання і повноваження органів місцевого самоврядування у цій сфері, створення місцевого управління Державного архітектурно-будівельного контролю на прикладі міста Рівне, а також законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності,  утворення та набуття повноважень,  механізм передачі повноважень  архітектурно-будівельного контролю.
Присутнім розповіли про базу містобудівного законодавства, її практичне застосування. Окрім того, на практикумі роглянули зміни та нововведення в архітектурно-будівельному законодавстві.
За результатами роботи учасники практикуму сформували низку звернень до законотворців, аби вирішити важкі та суперечливі питання. Сформульовані пропозиції стосуються прозорості формування тарифів, відшкодування субсидій для комунальних підприємств, а також нарахування субсидії для учасників ОСББ. 

  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)