Онлайн-практикум у Черкаському РВ АМУ щодо інструментів економічного розвитку громад +ВІДЕО

17 / Червень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
17 червня у Черкаському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Інструменти економічного розвитку громади». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Черкаського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС:Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Відкрила роботу практикуму та привітала його учасників Віталія Повісьмак-Євмина, виконавчий директор Черкаського РВ АМУ.
Модератором заходу виступила консультант з місцевого економічного розвитку Асоціації міст України Тетяна Ревенко.
На практикумі були розглянуті такі питання:
  • поняття місцевого економічного розвитку (МЕР) громад: зміст, складові, законодавче підґрунтя. Зв'язок стратегічного планування розвитку громади з МЕР;
  • переваги та пріоритети МЕР. Навіщо програма МЕР громаді;
  • інструменти МЕР. Шляхи реалізації програми МЕР та її фінансова підтримка;
  • розвиток малого і середнього підприємництва – основа економічного розвитку громади. Інструменти підтримки малого і середнього підприємництва на місцевому рівні. Регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування, як складова створення сприятливих умов для розвитку підприємництва та залучення інвестицій;
  • формування та розвиток інфраструктури підтримки підприємництва. Механізм комунікації та взаємодії органів місцевого самоврядування з підприємницькими структурами.
Також під час онлайн-заходу модератор надала відповіді на питання, що цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Черкаського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)