06 / Травень, 2019
Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства на засіданні 10 квітня схвалив Рекомендації Круглого столу на тему «Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування».
Нагадаємо, 20 березня у Верховній Раді України відбувся Круглий стіл на тему «​Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування». Захід  було організовано Асоціацією міст України в рамках Проекту «ПУЛЬС» спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва,  містобудування і житлово-комунального господарства. У засіданні взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Держгеокадастру, органів місцевого самоврядування, зокрема ОТГ, провідні архітектори, експерти та науковці.
За результатами обговорення було визначено основні проблемні питання планування територій та необхідність внесення змін до законодавства в контексті підготовки до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (№6403).
Ознайомитись з Рекомендаціями (завантажити)
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)