04 / Вересень, 2019
4 вересня 2020 року відбулось перше засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій під головуванням Голови Комітету Сергія Бабака. Участь у засідання взяли члени Комітету-народні депутати України, народний депутат України попереднього скликання Тарас Кремінь та запрошені.
На порядок денний було винесено 7 питань, що стосувались організаційних заходів з діяльності Комітету:
1. Про предмети відання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання.
2. Про розподіл повноважень між Першим заступником Голови Ко­мітету, заступниками Голови Комітету Верховної Ради України з пи­тань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання.
3. Про створення підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання.
4. Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету Вер­ховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій дев’ятого скликання.
5. Про запровадження в роботі “Методичних рекомендацій щодо процедури підготовки та проведення засідань Комітету Верховної Ради України з питань  освіти, науки та інновацій”.
6. Про підготовку плану роботи Комітету з питань освіти, науки та інновацій на період другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.
7. Звіт про роботу Комітету з питань науки і освіти та Секретаріату за період діяльності Верховної Ради України восьмого скликання.
 
Засідання проходило в закритому режимі.
Аналітичний центр АМУ
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)