Підписано угоду про співпрацю між Асоціацією міст України та Білоруською громадською організацією «Поріднені міста»

03 / Квітень, 2018
У Білорусі перебуває делегація Асоціації міст України у складі Виконавчого директора АМУ О.Слобожана, Миргородського міського голови С.Соломахи та Лаждижинського міського голови В.Коломєйцева.
2 квітня в рамках візиту у Мінську відбулося підписання Угоди про співпрацю між Асоціацією міст України та Білоруською громадською організацією «Поріднені міста». Документ підписали Виконавчий директор АМУ О.Слобожан та Голова Правління Білоруської громадської організації «Поріднені міста» Б.Батура. Також було підписано угоди про співробітництво між містами Миргород (Україна) та Смолевичі (Білорусь), Ладижин (Україна) та Новолукомль (Білорусь). Головна мета цих документів – розширення міжрегіональних контактів двох країн, активізація співпраці в економічній, гуманітарній та культурній сферах.
  
Виконавчий директор АМУ О.Слобожан наголосив, що партнерство та співпраця  на рівні міст – це важлива складова у зміцненні міждержавних відносин, зокрема, у розвитку міжрегіональних зв’язків, метою яких є зміцнення довіри і взаєморозуміння між громадами, налагодження економічних, культурних та гуманітарних відносин, обмін досвідом муніципального управління.
У церемонії підписання взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол України у Білорусі І.Кізім. Підписання таких угод є важливою подією в українсько-білоруських відносинах, адже є двостороння зацікавленість в активізації економічних контактів, в основі яких лежать контакти між регіонами, і це особливо важливо, оскільки восени у Гомелі відбудеться білорусько-український форум регіонів, - сказав дипломат.
Сьогодні українська делегація ознайомиться з діяльністю індустріального парку "Великий камінь", яки розташовано у місті Смолевичі.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)