Практикум Одеського РВ АМУ щодо публічних закупівель та оренди комунального майна через електронні сервіси +ВІДЕО

19 / Червень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
18 червня в Одеському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування, оренда комунального майна». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Одеського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Учасників привітав виконавчий директор Одеського РВ АМУ Вячеслав Демченко, який розповів про діяльність Асоціації міст України у період карантинних заходів та завершення реформи адмінустрою та об’єднання громад.
  
Модераторкою зустрічі стала Катерина Золотко, заступниця директора Департаменту аналітики та контролю Одеської міської ради. Вона розповіла про нововведення у Законі України «Про публічні закупівлі», електронні каталоги, визначення уповноваженої особи, вимоги до неї, організацію роботи та взаємодію уповноваженої особи та тендерного комітету. Спікер детально зупинилася на механізмах проведення спрощених закупівель та відповідальності за порушення законодавства в сфері публічних закупівель. Також вона розповіла про ProZorro- продажі, види аукціонів, вибір майданчика, протоколи торгів та відповіла на всі запитання учасників.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Одеського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)