Публічні закупівлі та оренда комунального майна через електронні сервіси – тема практикуму в Донецькому РВ АМУ +ВІДЕО

16 / Червень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
16 червня у Донецькому РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування, оренда комунального майна». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. До онлайн перегляду трансляції долучилися 94 користувачі мережі.
Учасники: голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, профільні фахівці. Допомогу в організації онлайн-практикуму також надав Центр електронних закупівель та продажів "Playtender" - офіційний представник ProZorro.
Модераторами заходу стали Тетяна Руденко - адвокат, експерт з питань публічних закупівель, координатор з моніторингу медичних закупівель міста Києва та Київської області, міста Львова та Львівської області, міста Одеси і Одеської області та Юлія Дейнеко - керівник відділу по роботі з публічними закупівлями майданчика Playtender.
 
 
Експерт з питань публічних закупівель розповіла про моніторинг ДАСУ - алгоритм дій замовника, особливості коронавірусних закупівель, зазначила, яких порушень найчастіше допускаються замовники і як їх уникнути. Учасники дізналися про практику оскарження в АМКУ та судову практику оскаржень рішень АМКУ.
З новим функціоналом майданчика Playtender згідно зі змінами до законодавства учасників ознайомила Юлія Дейнеко.
Також протягом практикуму були розглянуті попередньо надіслані питання представників органів місцевого самоврядування – членів Донецького РВ АМУ.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Донецького РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)