02 / Квітень, 2020
На сайті Мінрегіону опубліковані рекомендації щодо поводження з побутовими відходами під час карантину. Вони спрямовані на зменшення об’єму твердих побутових відходів, які щоденно продукуються споживачами.
Такого зменшення на рівні звичайного домогосподарства можна досягти за рахунок простих кроків: запобігання утворенню, підготовка до повторного використання та роздільне сортування. Матеріали ілюстровані, тому можуть бути використанні як органами місцевого самоврядування, так і підприємствами-надавачами послуг з метою більш ефективного інформування споживачів.
Необхідно відзначити, що у зв’язку з карантинними заходами, об’єм твердих побутових відходів зростає. Таку інформацію навела заступник Міністра розвитку громад та територій Валентина Москаленко під час відеоконференції щодо проблем діяльності підприємств житлово-комунального господарства в умовах карантину, яка відбулася за участю представників облдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, представників профільних асоціацій. Втім зменшення об'єму побутових відходів домогосподарств сприяє більш суворому дотриманню карантинних заходів, що також  може слугувати мотивацією для споживачів.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)