Тема онлайн-практикуму в Черкаському РВ АМУ - застосування норм виборчого кодексу на місцевих виборах +ВІДЕО

21 / Липень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
21 липня у Черкаському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Застосування норм виборчого кодексу на чергових місцевих виборах». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Черкаського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Відкрила роботу практикуму та звернулася до учасників виконавчий директор Черкаського РВ АМУ Віталія Повісьмак-Євмина: «15 липня Верховна Рада України призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2020 року, а 16 липня у другому читанні та в цілому схвалила законопроєкт №3485 щодо вдосконалення виборчого законодавства, який вносить зміни до Виборчого кодексу України та низки інших законів. Виборчий кодекс – великий і системний документ, тому ми обговоримо основи та принципові зміни, а також допоможемо учасникам практикуму розібратися у його ключових аспектах».
  
Модератором заходу виступила Олександра Дем’яненко, кандидат політичних наук, викладачка кафедри державної служби, публічного адміністрування та політології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
Під час практикуму були розглянуті такі питання:
  • Виборчий кодекс: основні зміни виборчого законодавства.
  • Вибори голів ОТГ за новими правилами.
  • Партизація громад: як будуть обиратися депутати місцевих рад.
  • Етапи встановлення результатів голосування.
  • Встановлення результатів голосування.
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Черкаського РВ АМУ:
 

АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)