Уряд схвалив невідкладні заходи для запобігання поширенню COVID-19

17 / Березень, 2020
17 березня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про заборону пасажирських перевезень та обмежив кількість учасників масових заходів 10 особами.
Відповідною постановою заборонено:
  • з 18 березня по 3 квітня на всій території держави перевезення пасажирів автотранспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;
  • перевезення більше 10 пасажирів одночасно в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах;
  • з 17 березня перевезення пасажирів метрополітеном в Києві, Харкові та Дніпрі.
  • з 18 березня 2020 до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).
  • з 17 березня проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.
  • роботу закладів громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, заклади культури.
Заклади харчування можуть надавати послуги з адресної доставки, але за умови, що кур'єри будуть забезпечені засобами індивідуального захисту. Дозволяється торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Також можна здійснювати банківську та страхову діяльність.

Крім того, було вирішено:

  •  запровадити в Чернівецькій та Житомирській областях режим надзвичайної ситуації з 17 березня 2020 року. Таке рішення було прийнято на виконання рішень обласних комісій з питань ТЕБ і НС у зв’язку з фіксацією випадків захворювання на коронавірусну інфекцію;
  •  не допускати на атомні електростанції та міста-супутники працівників із ознаками респіраторних захворювань та посилити санітарно-пропускний контроль для персоналу.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)