11 / Жовтень, 2019

9 жовтня 2019 року Урядом схвалено постанову, що дозволить на 70 млн грн придбати для центрів надання адміністративних послуг обладнання із видачі паспортних документів, посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів.

Головним розпорядником цих коштів та відповідальним виконавцем програми є Мінекономіки.

Перелік ЦНАПів, що будуть забезпечені відповідним обладнанням визначається Мінекономіки із залученням заінтересованих державних органів та громадських організацій на підставі рекомендацій, поданих облдержадміністраціями. Представники Асоціації міст України залучені Мінекономіки та беруть участь у відповідних засіданнях.

З метою забезпечення доступності адміністративних послуг під час визначення переліку центрів надання таких послуг, які забезпечуються відповідним обладнанням за рахунок бюджетних коштів, перевага надається центрам, утвореним органами місцевого самоврядування сіл, селищ, міст, об’єднаних територіальних громад з населенням від 10 тис. до 80 тис. осіб.

Крім того, необхідно звернути увагу, що центри які претендують на отримання такого обладнання, повинні бути підключені до національної системи конфіденційного зв’язку або наявності гарантійного листа щодо забезпечення такого підключення; має бути належне приміщення, відповідне кадрове та матеріально-технічне забезпечення (постанова КМУ від 01.08.2013 № 588).

Найближчим часом відбудеться заключне засідання із затвердження переліку ЦНАПів, проведені закупівлі відповідного обладнання та передача його центрам.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)