03 / Грудень, 2019
2 грудня  Міністерство соціальної політики України спільно з Радою Європи вперше організувало Форум до Міжнародного дня людей з інвалідністю «Відкритий простір». Форум об’єднав понад 200 учасників, зокрема, людей з інвалідністю, з вадами зору та слуху, та два десятки спікерів, серед яких - міжнародні експерти Ради Європи, представники профільних міністерств, громадських організацій та наукових установ.
У форумі взяли участь майже всі головні державні стейкхолдери соціальної тематики, зокрема Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова та Міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська . Також, на запрошення Мінсоцполітики у форумі взяв участь представник Асоціації міст України Назар Миколюк .
 
 
Форум покликаний презентувати плани Уряду щодо розширення соціальних послуг для людей з інвалідністю в громадах, ініціативи щодо створення рівних ринкових умов праці за підтримки бізнес асоціацій, удосконалення державних будівельних норм для планування просторового розвитку сіл та міст з урахуванням потреб людей з інвалідністю, тощо. Захід складається з 4 тематичних панелей, зокрема: «Доступність та соціальні послуги», «Працевлаштування та соціальне підприємництво», «Освіта, культура та спорт», «Охорона здоров’я та реабілітація».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)