Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) оголошує конкурсний відбір міст-партнерів та/або територіальних громад в Донецькій та Луганській областях - виключно для територій підконтрольних Уряду Україні

04 / Жовтень, 2016

Одним із важливих напрямків реалізації Проекту USAID є робота з містами-партнерами для покращення ефективності використання муніципальних енергетичних ресурсів. Така мета досягається завдяки проведенню навчання  для фахівців та надання містам допомоги у розробці Планів дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) або аналогічних документів, що визначають енергетичний розвиток та сприяють зниженню викидів парникових газів. Ці плани базуються на енергетичних аудитах систем енергопостачання та систем надання комунальних послуг. Крім того, Проект USAID надає містам підтримку у створенні системи муніципального енергетичного менеджменту та допомагає в залученні фінансів на реалізацію заходів, визначених у енергетичних планах та ПДСЕР. 

Напрямки співпраці Проекту USAID з обраними містами та/або територіальними громадами в Східному регіоні можуть включати:

  • Енергоаудити (сканування) ключових енергосистем (сектора ПДСЕР: теплопостачання, водопостачання, транспорт, тверді побутові відходи тощо.);
  • Енергоаудити будівель (як попередній етап при підготовці демонстраційних проектів або техніко-економічних обґрунтувань та бізнес планів);
  • Допомога в розробці або доопрацювання ПДСЕР або інших енергетичних планів;
  • Створення каталогів інвестиційних проектів, а також інвестиційних програм,  в разі необхідності;
  • Розробка проектних пропозицій для МФО (ЄБРР, НЕФКО, ЄІБ) або приватних інвесторів (ДПП);
  • Допомога у створенні та покращенні системи енергоменеджменту (організація тренінгів, розробка документації і т.д.);
  • Допомога в організації роботи в рамках існуючих проектів МФО;
  • Юридична підтримка впровадження механізмів ДПП і ЕСКО, тренінги з питань ДПП і ЕСКО;
  • Створення або удосконалення роботи існуючих центрів Підтримки ОСББ з питань чистої енергії;
  • Інформаційна кампанія (інформаційні матеріали, біг-борди, , ТВ ролики соціальної реклами на тему енергозбереження; тематичні телепередачі, прес-брифінги, конференції).

 Кінцевий термін подання заявок  –  20 жовтня 2016 року до 18-00. 

Заповнену анкету (завантажити форму) необхідно надіслати на поштову адресу: Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», 01004, Київ, вул. Льва Толстого, 9-А, та на електронні адреси: info@merp.org.ua, oberezina@merp.org.ua.

Зі зразком  документу "Меморандум про взаєморозуміння між Проектом USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" та міською радою щодо співробітництва в рамках технічної допомоги місту можна ознайомитися за посиланням.

Відповіді на запитання можна отримати в офісі Проекту USAID за тел. (044) 596-596-0.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)