Верховна Рада має розглянути Законопроект про внесення змін до держбюджету

11 / Липень, 2017
До порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання Верховної Ради України включено розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (№6600). 
Законопроект передбачає перерозподіл 24 млрд грн від перевиконання державного бюджету за доходами. При цьому значну частку із цієї суми планується спрямувати на додаткове фінансування першочергових потреб органів місцевого самоврядування. Зокрема, пропонується збільшити загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 14,1 млрд грн. «Спрямування перевиконання дохідної частини держбюджету для збільшення видатків на потреби місцевого самоврядування надасть можливість вирішити нагальні соціальні проблеми, профінансувати інфраструктурні проекти. Зокрема, частково погасити заборгованість за надані споживачам пільги та субсидії, збільшити фінансування закладів охорони здоров’я, відремонтувати дороги, побудувати ЦНАПи тощо», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Нагадаємо, 21 червня на засіданні Уряду проект Закону було схвалено та передано до Верховної Ради України (читати далі). 22 червня Верховна Рада ухвалила законопроект №6600 у першому читанні (читати далі).  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)