22 / Червень, 2017
Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України завершилося прийняттям за основу законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (№6600).  
Законопроект передбачає перерозподіл 24 млрд грн від перевиконання державного бюджету за доходами. Зокрема, пропонується збільшити загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг на 14,1 млрд грн.
«На жаль, законопроект прийнято лише за основу. Два тижні вноситимуться правки. Тому зміни до держбюджету можуть  бути прийняті, у кращому випадку, у середині липня. Однак зволікати не можна – заборгованість за пільги та житлові субсидії зростає, це негативно позначається на фінансово-господарській діяльності підприємств житлово-комунальної галузі. Але ж вже треба активно готуватися до наступного опалювального сезону», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
 
ІНФОРМАЦІЯ щодо врахування інтересів ОМС при внесенні змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік»
 
Нагадаємо, на засіданні Кабінету Міністрів, що відбулося 21 червня, були схвалені зміни до Державного бюджету України на 2017 рік (читати далі).
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)