Всеукраїнська конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

11 / Жовтень, 2018
Асоціація міст України  та Академія праці, соціальних відносин і туризму за участі Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Інституту держави та права НАН України ім. В.М. Корецького, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національної академії внутрішніх справ, Університету сучасних знань, органів місцевого самоврядування, інших наукових та навчальних закладів 6 грудня 2018 року проводять другу Щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».
Мета конференції – формування єдиного бачення напрямів сучасного етапу муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі аналізу сучасного стану процесів децентралізації, співставлення позицій з цього питання влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема, профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.
Конференція проводиться в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування.
До участі в науковому заході запрошуються науковці, викладачі та аспіранти представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадські активісти, всі хто опікується проблемами успішного проведення муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів.
 За результатами проведення конференції буде виданий збірник наукових праць учасників цього заходу.
Тематичні панелі  конференції:
  • науково-методологічні та організаційно-правові основи муніципальної реформи в Україні;
  • проблеми розвитку статутного права на сучасному етапі муніципальної реформи в Україні; 
  • роль інститутів громадянського суспільства у проведенні муніципальної реформи (національний та європейський виміри). 
Робочі мови конференції: українська,  англійська.
Необхідна інформація:
Для участі в конференції необхідно не пізніше 1 листопада 2018 року (включно) надіслати до оргкомітету конференції електронною поштою:

Електронна адреса оргкомітету: viktork52@meta.ua

Аспіранти та здобувачі наукового ступеня подають тези з рецензією наукового керівника або з випискою про рекомендацію їх до публікації кафедри відповідного навчального закладу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)