26 травня 2023 року Асоціація міст України проводить перший семінар у сфері відновлення.

Під час семінару Тетяна Мельник, експерт з питань відновлення муніципальної інфраструктури Асоціації міст України, розповість про:

1)  планування відновлення в територіальних громадах;

Рада Європейських муніципалітетів та регіонів з Асоціацією міст України та Cities Alliance провели 16 травня 2023 року захід «Women leaders on the frontlines» для обміну досвідом в жіночому місцевому лідерстві у процесах відбудови та відновлення.

Учасники визначили, що ключовим викликом у відновленні буде посилення спроможності всіх українських муніципалітетів задовольняти як короткострокові потреби відбудови, так і забезпечувати довгострокове планування, засноване на сталих інклюзивних та гендерно-чутливих підходах.

12 травня 2023 року Міжвідомча робоча група з питань розгляду пропозицій щодо виділення коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії відповідно до Порядку використання коштів фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р.

What will Ukraine do in its de-occupied territories right after the Victory? With faith in Armed Forces of Ukraine, we must find the answer to this question before we win. And the Verkhovna Rada of Ukraine must expound respective decisions in the laws that will determine the path/way of Ukrainian recovery.

Без місцевого самоврядування відновлення України неможливе. Громади не можуть довго знаходитись в режимі "очікування"…Тому важливо вже зараз визначити коли і як ми їх будемо відновлювати.

Що робитиме Україна на деокупованих територіях одразу після Перемоги? 
Коли мають запрацювати органи місцевого самоврядування? 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)