23 / Березень, 2020
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та на виконання Постанови Кабміну №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" від 11.03.2020р. (зі змінами, затвердженими Постановою №215 від 16.03.2020р.) Антимонопольний комітет змінює порядок участі сторін у засіданнях Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Зокрема, з 18 березня, на період дії карантину АМКУ вводить такі заходи безпеки:
1). Право на участь сторін в засіданнях Колегії реалізується шляхом повного викладення суб’єктом оскарження та/або замовником своєї позиції у письмових поясненнях, які мають бути завантажені в системі Prozorro. У випадку неможливості надати інформацію у письмовому вигляді, сторона подає клопотання із відповідним обґрунтуванням. Розглянувши клопотання, Колегія може ухвалити рішення про участь сторони у засіданні через систему відеозв’язку.
2). На виконання п. 6 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» для забезпечення відкритості розгляду скарг присутність третіх сторін на засіданнях буде забезпечено шляхом відеотрансляції роботи Колегії на її сторінці у мережі Facebook.
У дні, коли працюватимуть дві колегії, відповідно буде 2 відеотрансляції:
3). Оскільки постановою Кабміну №211 заборонено проведення заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, кількість осіб, які одночасно можуть перебувати у приміщеннях АМКУ, буде обмежено (в тому числі в залі очікування та залах засідань Колегії).
 
Повний текст розпорядження АМКУ.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)