12 / Грудень, 2020
12 грудня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Бучанською міською радою та ДП «АНТОНОВ».
У заході взяли участь: Бучанський міський голова Анатолій Федорук, в.о.генерального директора ДП «АНТОНОВ» Сергій Бичков, голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, заступник міністра розвитку громад та територій України з питань регіонального розвитк Іван Лукеря, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, депутати Київської обласної ради, Бучанської районної та місцевої рад, старости населених пунктів Бучанської територіальної громади.
Від Асоціації міст України у заході взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Бучанський міський голова А.Федорук у вітальному слові сказав, що у конференц-залі партнерів зібрала спільна ідея реалізаціі надважливих проєктів і від злагодженої, спільної дії уряду, народних депутатів, керівництва області, флагмана авіації -ДП «АНТОНОВ», Асоціації міст України, інвесторів залежить виконання амбітних планів.
Сергій Бичков,в.о.генерального директора ДП «АНТОНОВ» підкреслив, що «перша ластівка» економічного прориву стартує саме із Бучанськоі територіальної громади у результаті спільної роботи над важливими проектами. Він представив лінійку літаків зі світовим ім’ям, що починали свій шлях їх цього знаного у світі підприємства. Наголосив у своєму виступі він і на важливості підготовки кадрів, поверненні фахівців із- за кордону.
О.Слобожан зауважив, що всі добрі наміри приречені на успіх, якщо є команда, бажання, стратегія, партнери.
У Меморандумі зазначається, що ДП «АНТОНОВ» є експлуатантом міжнародного вантажного аеропорту «Київ-Антонов» і зацікавлений у створенні та розвитку транспортно-логістичного центру (хабу) поблизу аеропорту «Київ-Антонов».
Для Бучанськоі територіальної громади важливим є забезпечення умов для сталого економічного розвитку громади на базі одного з напрямів його діяльності - розвитку авіатранспортного підрозділу та інтенсивної експлуатації міжнародного вантажного аеропорту «Київ-Антонов» за умови створення транспортно-логістичного центру на окремих територіях Бучанської територіальної громади.
Сторони домовилися виконати спільно техніко-економічну оцінку та визначити можливість та доцільність створення транспортно-логістичного центру на окремих територіях Бучанської територіальної громади з використанням транспортних можливостей міжнародного вантажного аеропорту «Київ-Антонов».
 
 

Нагадаємо, 13 серпня 2019 року на позачерговому засіданні сесії Бучанської міської ради схвалено Стратегію розвитку Бучанської територіальної громади до 2029 року, розроблену Асоціацією міст України в рамках проєкту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізовано АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за фінансування Уряду Федеративної республіки Німеччини і Європейського Союзу.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)