20 / Жовтень, 2016

20 жовтня Верховною Радою України за основу прийнято важливий законопроект, покликаний частково вирішити проблеми підприємств теплопостачання та водопостачання і водовідведення.

20 жовтня 2016 року Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» (реєстр. № 5273 від 17.10.2016 р.). Окрім того, парламентом  було прийняте рішення про підготовку законопроекту до другого читання за скороченою процедурою.

Зазначений законопроект лише вчора був розглянутий Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Необхідно зауважити, що саме Комітет рекомендував Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу з урахуванням необхідності опрацювання висловлених пропозицій та зауважень до законопроекту. Зокрема і Асоціацією міст України були надані пропозиції до цього законопроекту, які враховують безпосередньо інтереси як органів місцевого самоврядування, так і інтереси підприємств житлово-комунального господарства.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)