06 / Лютий, 2023
Асоціація міст України отримала відповідь на звернення щодо необхідності зарахування адмінштрафів у сфері безпеки дорожнього руху до бюджетів громад, в якому повідомила державні органи про проблему ненадходження до бюджетів місцевого самоврядування платежів від таких штрафів: кошти штрафів не розподіляються та не зараховуються до відповідних бюджетів територіальних громад.
Державна казначейська служба України повідомила про проведену роботу для вирішення піднятої Асоціацією міст України проблеми.
Наразі Національна поліція України доопрацьовує систему зарахування до бюджетів штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, якою оплата штрафів перейде на нові реквізити, які залежатимуть від місця правопорушення. Це означає, що кошти будуть надходити безпосередньо до місцевих бюджетів, а не на один рахунок, як сьогодні.
Асоціація міст України дякує за оперативне реагування на наше звернення та вітає спільні дії Міністерства фінансів України, Державноі казначейської служби України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Департаменту патрульної поліції щодо забезпечення зарахування до місцевих бюджетів коштів адмінштрафів у сфері дорожнього руху.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)