26 / Лютий, 2019
26 лютого у м.Славутич пройшла перша робоча зустріч Муніципальної координаційної платформи з розвитку «Енергетична та кліматична трансформація», організована Проектом ЄС в Україні «Угода мерів - Схід». У заході взяли участь представники міст-підписантів «Угоди мерів - Схід», Євросоюзу, Мінрегіону, Мінекології, Територіальні та Національні координатори Угоди мерів, зацікавлені у співпраці з європейською ініціативою сторони, а також структури підтримки платформи: Асоціація міст України, Асоціація ОТГ та Асоціація «Енергоефективні міста України». Позицію АМУ на зустрічі представляє аналітик з питань ЖКГ Олег Гарник.
Платформа має на меті об'єднання громад міст та селищ, органів місцевого, регіонального та державного управління, приватних інвесторів, донорських організацій, проектів технічної допомоги, міжнародних організацій та бізнесу для вирішення питань формування та впровадження принципів сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату відповідно до засад європейської ініціативи Угоди мерів. 
Відбулася презентація основної діяльності та планів Муніципальної координаційної платформи з розвитку «Енергетична та кліматична трансформація». Учасники обговорили концепцію Платформи та Дорожню карту щодо залучення інвестицій у План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР), роль підписантів, Національних та Територіальних координаторів, внутрішню спроможність підписантів щодо проектного менеджменту: аналіз існуючих структур/форм та пропозиції щодо підвищення потенціалу міст.
На робочій зустрічі учасники проаналізували механізми створення сталої та сприятливої екосистеми для розвитку стартапів з енергоефективності та адаптації до змін клімату. Вони дізналися, як ідентифікувати потенційні проекти муніципальної інфраструктури з енергоефективності та адаптації до змін клімату на локальному рівні.
 
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)