30 / Серпень, 2017
Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників практикуму з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування, за напрямом «Соціальний захист», що відбудеться в м. Києві 28-29 вересня 2017 року.
Асоціація міст України в рамках проекту «ПУЛЬС», що впроваджується за підтримки USAID, спільно з Апаратом Верховної Ради України і Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування продовжує серію навчальних заходів - практикумів з галузевої законотворчості та адвокасі для посадових осіб місцевого самоврядування.
Під час практикумів слухачі опанують базові принципи законотворчої роботи та законодавчого процесу, отримають практичні знання і навички з розробки проектів нормативно-правових актів та супровідних документів, вивчать можливості використання інструментів лобіювання та адвокасі, ознайомляться з роботою Верховної Ради України.
По завершенню практикуму учасникам будуть видані сертифікати.
АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.
Учасники практикумів визначаються на конкурсній основі.
Для участі у конкурсі з відбору кандидатур на практикум за напрямом «Соціальний захист», необхідно направити до 18.00 15 вересня 2017 року заповнену анкету (завантажити) на електронну адресу as@auc.org.ua.
Відібраним учасникам будуть надіслані запрошення для оформлення відрядження.
Контактні особи в АМУ - координатор заходів О.Сясько, тел. (044) 486-28-78, as@auc.org.ua, аналітик АЦ АМУ Н.Миколюк 044 486-30-82, mykoliuk.n@auc.org.ua
Примітка: до розгляду приймаються заявки представників органів місцевого самоврядування, які не брали участь у роботі практикумів з розробки законодавства у 2016-2017 роках.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)