08 / Серпень, 2019
Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з проханням доручити Міністерству фінансів України прискорити процес спрямування до бюджетів відповідних територіальних громад коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.
10 липня Уряд затвердив розподіл частини коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, у тому числі за об’єктами (заходами) в обсязі 2,5 млрд грн, в тому числі 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ. (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №500-р). Станом на 7 серпня кошти цієї субвенції так і не надійшли до бюджетів відповідних територіальних громад.
 
АМУ наголошує: зволікання із спрямуванням 2,5 млрд грн субвенції негативно позначається на реалізації заходів соціально-економічного розвитку на місцях, а й  суттєво підвищує ризик неосвоєння коштів субвенції територіальними громадами до кінця поточного бюджетного року.
Також Асоціація міст України звернулася до Міністерства фінансів (лист АМУ) з проханням надати обґрунтовані причини неперерахування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, у тому числі за об’єктами (заходами), затвердженні розпорядженням Уряду від 10.07.2019 №500-р.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)