07 / Квітень, 2020

Асоціація міст України приєдналася до соціальної кампанії підтримки лікарів #ПідтримуюЛікарів, запровадженої Міністерством охорони здоров`я.
АМУ вважає, що в умовах запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, самовіддана праця лікарів, медичних сестер, молодшого медичного персоналу постає на перший план. Відповідальне ставлення кожного жителя громади до умов перебування на карантині, дозволить медичним працівникам зосередити свої зусилля на тих, хто першочергово потребує медичної допомоги і ефективно протистояти поширенню коронавірусної хвороби. 
Героями відео стали звичайні лікарі, фельдшери, медсестри. Саме вони щодня ходять на роботу, ризикуючи власним життям та здоров’ям, але розуміючи, що від них залежить. 
Асоціація міст України підтримує твердження МОЗ, що держава має захистити передусім лікарів, щоб урятувати всю країну. Тому одним з пріоритетів є затвердження надбавок медпрацівникам, забезпечення їх засобами індивідуального захисту, співпраця з українським бізнесом, який допомагає під час карантинних обмежень довозити медиків до робочих місць. АМУ впевнена, що  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, є питанням національної безпеки і додаткові доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19), що визначені законами та підзаконними актами, повинні забезпечуватися не тільки за рахунок місцевих бюджетів, а в першу чергу, з Державного бюджету.
Залишайтеся вдома! Це головне, чим ви можете допомогти лікарям у боротьбі з пандемією. 
При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.
Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)