28 / Липень, 2022
27 липня Асоціація міст України спільно з Державною казначейською службою України провела вебінар з питань казначейського обслуговування місцевих бюджетів.
В онлайн нараді взяли  участь 1112 керівників структурних підрозділів органів місцевого самоврядування.
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан подякував Держказначейству за злагоджену співпрацю щодо проведення казначейського обслуговування місцевих бюджетів в умовах воєнного стану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану». Він звернув увагу на нещодавно внесені за пропозицією АМУ зміни до постанови Кабміну № 590 щодо проведення видатків на підготовку об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження (постанова від 22 липня 2022 р. №831).
Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз проінформувала про основні правила та положення проведення казначейського обслуговування місцевих бюджетів в умовах воєнного стану. Також вона звернула увагу та роз’яснила зміст внесених до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану від 7 липня 2022 року №765«Наші казначейські колективи центрального апарату та територіальних органів докладають максимальних зусиль для того, щоб з мінімальними ризиками забезпечувати казначейське обслуговування бюджетних  коштів під час військової агресії. І я дуже вдячна мерам міст, немає значення, яких міст, і головам територіальних громад за розуміння», - зазначила Голова Казначейства.
Тетяна Слюз та керівники обласних головних управлінь Держказначейства відповіли на питання та пропозиції органів місцевого самоврядування, які були попередньо зібрані АМУ та передані на розгляд Держказначейства. Також було обговорено питання, поставлені органами місцевого самоврядування безпосередньо під час вебінару.
УВАГА! Для отримання відео вебінару звертайтеся до виконавчих директорів регіональних відділень Асоціації міст України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)