31 / Березень, 2020
30 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада України призначила Сергія Марченка на посаду Міністра фінансів України, призначення підтримали 256 народних депутатів за необхідних 226 голосів.
31 березня у міністерстві Сергій Марченко був представлений як новий міністр. У своїй першій промові на цій посаді він наголосив на необхідності підвищити ефективність роботи податкової та митної служб, важливості співпраці з міжнародними партнерами та виконанні зобов'язань держави перед громадянами.
"Значно посилити фіскальний каркас країни – особливо актуально в період кризи. Ефективна робота податкового та митного блоків важлива, як ніколи. Ключовим критерієм оцінки цієї ефективності буде наповнення бюджету, адже держава має виконувати свої зобов’язання перед громадянами. Особливо перед найменш захищеними", – зазначив Марченко.
Асоціація міст України вітає Сергія Марченка з призначенням на посаду Міністра фінансів України і сподівається на продуктивну співпрацю та продовження конструктивного діалогу місцевого самоврядування та Міністерства фінансів України на чолі з новим міністром.
Асоціація міст України переконана, що спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та Міністерства фінансів України буде зміцнена фінансова спроможність муніципалітетів з метою надання якісних і доступних публічних послуг та забезпечення покращення добробуту населення.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)