10 / Грудень, 2019
10 грудня відбувся фінальний етап національного конкурсу «Молодіжна столиця України».  Містом-переможцем на 2020 рік було обрано Тернопіль.
Переможця визначила конкурсна комісія, яка складалась з представників органів державної влади, громадських організацій, асоціацій місцевого самоврядування. До її складу від Асоціації міст України входив аналітик АМУ Назар Миколюк.
Цього року 48 українських міст змагалися за статус «Молодіжна столиця України 2020». У фінал вийшли: Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці.
Конкурс продемонстрував чимало цікавих кейсів активної роботи молоді в регіонах, проектів молодіжних організацій, прикладів спільної діяльності молоді і місцевої влади.
Конкурс «Молодіжна столиця України», в першу чергу, стосується розвитку українських громад та молоді, яка проживає в цих громадах і яка сьогодні реально впливає на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі.
Тернопільський міський голова Сергій Надал: «Пітримка молоді у різних ініціативах і потребах - пріоритет для міської влади. Фестивалі, концерти, мистецькі проекти, науково-популярні ініціативи, конкурси приваблюють молодь зі всієї України відвідати наше місто. Вірю, що кожен, хто побуває в Тернополі хоч раз, закохається у наше молоде і красиве місто. Запрошую усіх у Файне місто Тернопіль».
   
 
 
Нагадуємо, що 14 вересня на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» було офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс Молодіжна Столиця України-2020. Громади могли подати заявки на участь в конкурсі до 30 жовтня 2019 року.
 
Національний конкурс "Молодіжна столиця України" проводиться з 2017 року, його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Асоціація міст України є офіційним партнером в організації та проведенні Конкурсу.
 
Фінальний етап конкурсу можна переглянути на офіційному сайті конкурсу: youthcapital.org.ua

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)