24 / Січень, 2018
23 січня Національне агентство з питань державної служби (НАДС) проводило  консультації з представниками всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування щодо проекту Плану реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їхніх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
Асоціацію міст України представляли заступник виконавчого директора В.Баранов та аналітик В.Пархоменко.
В ході консультацій досягнуто згоди з усіх обговорених аспектів реалізації Концепції та ролі при цьому асоціацій місцевого самоврядування.
Зокрема, Асоціація міст України буде залучена до розробки змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження сталого відсотка місцевого бюджету для забезпечення навчання службовців місцевого самоврядування; до напрацювання Положення про професійне навчання навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їхніх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
Підготовка проекту Концепції та проекту Плану заходів з її реалізації здійснювалась робочою групою, утвореною  НАДС. Експерти АМУ були залучені до підготовки проекту Концепції. Пропозиції Асоціації міст України враховані в остаточній редакції документу.
Концепція була розроблена на виконання Стратегії реформування державного управління України на 2016—2020 роки, схваленої розпорядженням Уряду від 24.06.2016р.№ 474-р

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)